Najdi si to své

Co a kde nabízím?

Vedu pravidelné lekce ve studiu, nabízím soukromé lekce, on-line lekce..

Hatha (flow) jóga

skupinová lekce

Jógové studio Namaste v Karlových Varech 

Pohybové studio Vesna v Sokolově  - rezervace

Každé úterý  17:45 - 18:45
                       19:00-20:00 

Je vedena v klidnějším tempu na vlně dechu. Na jednotlivé ásany, které se v lekci objevují, je kladen důraz na správné technické provedení a následné uvolnění v pozici pomocí vědomého dechu. Lekce je vhodná jak pro začátečníky, kteří si chtějí ukotvit od počátku praxi pozic s ohledem na zásady zdravého pohybu, ale stejně tak i pro pokročilé, kteří si chtějí osvěžit a prohloubit své znalosti a praxi jógy. Postupně se snažíme ovládnout delší výdrž v pozicích, v různých variantách a náročnostech. Naše tělo se tak stává silnějším a pružnějším. Dále sledujeme dech pomocí kterého zklidňujeme mysl. cílem Hatha jógy je harmonizovat "HA" mužský element a "THA" ženský element. 

 

Soukromé individuální lekce

 Lekce může být u tebe doma nebo společně vymyslíme variantu, která ti bude nejvíce vyhovovat. Pocházím z malého města Loket, který se nachází mezi Karlovými Vary a Sokolovem. V Karlovarském kraji není problém se dostat ke každé/mu z Vás.

Soukromé lekce jsou ideální pro ty, kteří nechtějí nebo z časových důvodů nemohou navštěvovat skupinové lekce, mají individuální potřeby nebo chtějí pracovat intenzivněji na jedné ásaně, jako doplněk své praxe či návštěvě studia.

Lekce je vystavena na míru vašich požadavků a celou hodinu se věnuji pouze vám. 

Ráda se s tebou nejprve nezávazně a samozřejmě bezplatně sejdu, probereme možnosti a tvé představy, a poté se můžeme domluvit na naší společné cestě jógy, ať si vybereš skupinovou lekci nebo individuální či on-line. 


Objednej si nezávaznou konzultaci

Vyplň všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.

Jen být.. tak málo a přitom tak moc